Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Przywłaszczyła służbowe auto

Zatrzymaliśmy 38-latkę podejrzaną o przywłaszczenie osobówki wartej 65 tys. zł. Pomimo, iż kobieta została zwolniona, nie zwróciła służbowego auta. Bialscy policjanci zatrzymali ją w jednym z mieszkań na terenie Łodzi, zabezpieczyli też przywłaszczonego Opla. 38-latka trafiła do zakładu karnego, gdyż dodatkowo była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności za oszustwo.

Za przywłaszczenie osobowego Opla odpowie 38-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Kobieta podpisała umowę z jedną z firm. W ramach wykonywania pracy jako przedstawiciel handlowy otrzymała również do użytku służbowe auto. Jednak, gdy nie wywiązywała się z powierzonych jej obowiązków umowa została zerwana, a ona została zobowiązana do zwrotu osobówki.

Pomimo wielokrotnych upomnień 38-latka ani myślała żeby to zrobić. Finalnie poinformowała, że z samochodu korzysta teraz jej partner. Wówczas właściciel firmy zgłosił całą sprawę na Policję. Zajęli się nią policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy.

Funkcjonariusze zatrzymali 38-latkę w jednym z mieszkań na terenie Łodzi. By nikt nie mógł wejść do zajmowanego pomieszczenia w zamku znajdował się złamany klucz. Nie uchroniło to kobiety przed odpowiedzialnością. Policjanci zabezpieczyli też wartą 65 tys. zł osobówkę.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 38-latka jest poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności za oszustwo. Kobieta usłyszała już zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności. 38-latka trafiła już do zakładu karnego.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama