Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wpadł z mefedronem

Za posiadanie znacznej ilości substancji psychoaktywnej odpowie 26-latek z Białej Podlaskiej. Policjanci ujawnili przy nim woreczki z mefedronem, który wystarczyłby do sporządzenia ponad 500 porcji dilerskich tego narkotyku. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Przed weekendem bialscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową uzyskali informację, że 26-letni mieszkaniec miasta posiada przy sobie znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z ulic Białej Podlaskiej. Wówczas potwierdziły się przypuszczenia funkcjonariuszy. W saszetce, którą mężczyzna miał przy sobie ujawnili woreczki z krystaliczną substancją oraz białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania ustalili, że zabezpieczona substancja to mefedron, która wystarczyłby do sporządzenia ponad 500 porcji dealerskich tego narkotyku .

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. 26-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Odpowiadał będzie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama