Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

ZPP Podlasie zaprosił na uroczystą galę „Babie Lato – Kobiety sukcesu” (film) (galeria)

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie zaprosił kobiety sukcesu na uroczystą galę będącą elementem projektu "Babie Lato". W trakcie wydarzenia wręczono nagrody i wyróżnienia kobietom, które wykazują się wysokim poziomem przedsiębiorczości.

Gala „Babie Lato – Kobiety sukcesu” odbyła się 2 września w Dworze Woskrzenice w Woskrzenicach Dużych. Jej celem było docenienie kobiet odnoszących liczne sukcesy na polu zawodowym. – Pragniemy docenić i nagrodzić kobiety aktywne i przedsiębiorcze wyróżnieniami. Chcemy też podkreślić wysoki poziom przedsiębiorczości kobiet na lokalnym rynku i pokazać, że da się prowadzić biznes we własnym – kobiecym stylu – zapowiadała przed wydarzeniem Magdalena Winogradow, członek zarządu ZPP Podlasie.

Podczas gali odbyła się również aukcja charytatywna na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zalutyniu, a po części oficjalnej nastąpiła wspólna zabawa przy muzyce zespołu Omen Band z Krakowa.

Galeria zdjęć – poniżej.

Galę poprzedziła w dniu 1 września konferencja „Kobiety sukcesu” stwarzająca swoistą platformę dla wybitnych kobiet z różnych branż, które podzieliły się swoimi inspirującymi historiami sukcesu, doświadczeniami zawodowymi i praktycznymi wskazówkami dla innych kobiet dążących do rozwoju swoich przedsiębiorstw. 

Więcej o konferencji:
Dwudniowe „Babie Lato” zainaugurowała konferencja dla kobiet sukcesu (galeria) <<==>> LINK

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama