Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wypadek w Dubowie. Kierująca autem potrąciła jednego z wyprzedzanych rowerzystów

Wczoraj wieczorem w Dubowie kierująca Renaultem potrąciła rowerzystę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło podczas wyprzedzania cyklistów na skrzyżowaniu. Wówczas prawdopodobnie 14- latek skręcił w lewo wprost pod nadjeżdżające auto. Ustalamy wszystkie okoliczności oraz apelujemy o rozwagę na drodze!

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 21.00 w miejscowości Dubów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-latka potrąciła jednego z wyprzedzanych przez siebie rowerzystów. Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania, gdzie 14-letni cyklista prawdopodobnie wykonał manewr skrętu w lewo wprost pod nadjeżdżające auto. W chwili wypadku rower 14-latka był oświetlony, a on sam posiadał kamizelkę odblaskową.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone badanie. W wyniku wypadku nastolatek doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Ustalamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o rozwagę na drodze przypominając, że kierujący jednośladami to tzw. „niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. W trakcie zdarzenia nie chronią ich poduszki powietrzne czy pasy bezpieczeństwa. Niejednokrotnie stają się ofiarami tragicznych wypadków. Pamiętajmy również, że kierowanie pojazdem do odpowiedzialność zarówno siebie i przewożonych pasażerów jak też innych uczestników ruchu drogowego.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama