Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Groził sąsiadowi. „Na koncie” ma więcej przewinień

Zarzuty posiadania narkotyków oraz amunicji bez zezwolenia usłyszał 43-latek zatrzymany w związku z agresywnym zachowaniem. Mężczyzna odpowie też za groźby karalne wobec swojego sąsiada, z użyciem przedmiotu przypominającego broń. Za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór na terenie Białej Podlaskiej. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jego nietrzeźwy sąsiad awanturuje się. Kiedy na miejsce dotarli policjanci mężczyzna oświadczył, że obawia się agresywnego sąsiada, który stukał w okna i drzwi pokoju zajmowanego przez zgłaszającego. Tym bardziej, że kilka dni wcześniej groził mu bronią.

Gdy mundurowi zapukali do drzwi „agresora” ten znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Okazało się, że jest to 43-letni obywatel Białorusi. W trakcie prowadzonej interwencji policjanci ujawnili u niego pistolet pneumatyczny. Został on zabezpieczony. Przesłany zostanie do badań w laboratorium kryminalistycznym. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli 14 sztuk amunicji na którą 43-latek nie miał pozwolenia oraz zielony susz. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. 43-latek usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za posiadanie amunicji bez zezwolenia oraz groźby karalne, a także posiadanie narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyny te zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat 8. Wobec 43-latka prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci aresztu.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama