Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

ZPP Podlasie zaprasza na Galę Biznesu „Babie Lato” (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 1 września 2023
, godz. 15:00
 -> 2 września 2023
Z przyjemnością informujemy, że Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie rozpoczyna cykliczny projekt pt. Babie Lato. Głównym celem projektu jest integracja środowisk biznesowych i okołobiznesowych. - Wierzymy, ze ta inicjatywa będzie wartościowym i inspirującym wydarzeniem, które z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na regionalną społeczność. - informuje w komunikacie Magdalena Winogradow, członek Zarządu ZPP Podlasie.

Projekt rozpocznie się od Konferencji ” Babie Lato – kobiety sukcesu „, która ma na celu stworzenie platformy dla wybitnych kobiet z różnych branż, które podzielą się swoimi inspirującymi historiami sukcesu, doświadczeniami zawodowymi i praktycznymi wskazówkami dla innych kobiet dążących do rozwoju swoich przedsiębiorstw. Konferencja odbędzie się 1 września 2023r w Auli Akademii Bialskiej, ma formułę otwartą i jest bezpłatna.

W dniu 2 września 2023 odbędzie się Gala Biznesu.Pragniemy docenić i nagrodzić kobiety aktywne i przedsiębiorcze wyróżnieniami. Chcemy też podkreślić wysoki poziom przedsiębiorczości kobiet na lokalnym rynku i pokazać, że da się prowadzić biznes we własnym – kobiecym stylu. – mówi Magdalena Winogradow, członek zarządu ZPP Podlasie.

Podczas Gali odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zalutyniu. – Będzie to przede wszystkim wspaniała okazja do realizacji statutowych założeń ZPP Podlasie czyli Wsparcia i Integracji środowisk lokalnych. – dodaje Winogradow. Po części oficjalnej nastąpi pyszna zabawa, której przewodzić będzie zespół Omen Band z Krakowa.

Za naszym pośrednictwem, ZPP Podlasie serdecznie zaprasza do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych. Koszt uczestnictwa w gali to 250 zł od osoby – liczba miejsc ograniczona. Szczegóły dostępne w biurze ZPP Podlasie i na Facebooku ZPP Podlasie.

O Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie (ZPP)

ZPP Podlasie działa na Południowym Podlasiu, siedzibą organizacji jest Biała Podlaska. Zrzesza w swych szeregach ponad 60 przedsiębiorców z sektora Małych i Średnich. Przedsiębiorstw z różnych branż. Misja działalności skupia się na tworzeniu efektywnego i opartego na współpracy ekosystemu biznesowego, który wspiera innowacje, wymianę wiedzy oraz podniesienie konkurencyjności lokalnych firm. Skupieni w organizacji przedsiębiorcy to ludzie pracowici, prowadzący jednoosobowe działalności gospodarczą lub małe firmy rodzinne, osiągający swoje małe i duże sukcesy i co ważne aktywni w działaniach podejmowanych przez związek.

O gali pisaliśmy już wcześniej – sprawdź
ZPP Podlasie zaprasza na galę „Babie Lato – Kobiety sukcesu” (zaproszenie) <<==>> LINK

materiał: ZPP Podlasie Biała Podlaska
tekst: Magdalena Winogradow, członek zarządu ZPP Podlasie d/s marketingu i komunikacji / Leszek Niedaleki
grafika: ZPP Podlasie Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama