Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Konkurs fotograficzny „Konie. Jeźdźcy. Zaprzęgi” (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 15 września 2023
, godz. 10:00
Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Konie. Jeźdźcy. Zaprzęgi", któremu będą towarzyszyły warsztaty fotograficzne w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim.

Celem konkursu jest propagowanie wśród młodzieży sztuki fotografowania, jako jednej z form wypowiedzi artystycznej, która jest jednocześnie najbardziej dostępnym środkiem wyrazu, ukształtowanie umiejętności doboru kompozycji i kadru, z jednoczesnym użyciem koloru i światła, adekwatnie do obiektu statycznego i w ruchu, promocja miejsc i instytucji związanych z hodowlą koni, zachęcenie do uczestnictwa w pokazach, wyścigach i innych imprezach o charakterze hippicznym, wskazanie roli konia w dzisiejszym świecie oraz nawiązanie, poprzez temat konkursu, do kolekcji „Konie, jeźdźcy, zaprzęgi w malarstwie polskim XIX i XX wieku”, będącej w zbiorach Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.

Uczestnikami warsztatów mogą być dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 lat, uczestnik powinien posiadać opiekuna plastycznego, którym może być nauczyciel, instruktor, rodzic lub opiekun prawny.

Warunkiem udziału w Konkursie jest dostarczenie do 10 września do Działu Naukowo-Oświatowego Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia o przeniesieniu praw autorskich.

15 września w godzinach 10:00-18:00 w Stadninie Koni Janów Podlaski organizowane są warsztaty fotograficzne będące integralną częścią konkursu. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Szczegóły konkursu:
REGULAMIN

 

materiał: Muzeum Południowego Podlasia
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama