Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Rodzina sportem silna i kino plenerowe w tym roku w Żabcach (film) (galeria)

Gminny Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Idziemy w Kulturę i Stowarzyszenie Moja Gmina zaprosiły mieszkańców gminy do Żabiec na imprezę z cyklu "Rodzina sportem silna", w tym roku połączoną z integracyjnym kinem plenerowym.

W programie imprezy znalazł się przejazd na rolkach, wrotkach, hulajnogach i rowerach na trasie Żabce – Pościsze – Żabce. Po powrocie organizatorzy zadbali o kuliste animacje na placu zabaw przy miejscowej świetlicy. Nie zabrakło grillowanych smakołyków i słodkiej gastronomii.

Dziś jesteśmy w gościnnych Żabcach. Jako stowarzyszenie jesteśmy tu po raz pierwszy, połączyliśmy siły z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Razem z wójtem stwierdziliśmy, że ta miejscowość malowniczo położona zasługuje na taką imprezę – wyjaśnił prezes Stowarzyszenia Moja Gmina Krzysztof Sójka. Jak zapowiada, kolejna impreza z cyklu „Rodzina sportem silna” planowana jest na zakończenie wakacji w Rzeczycy. – Jesteśmy w trakcie dopinania szczegółów.

Imprezę uwieńczyło rodzinne kino plenerowe na leżakach. Widzowie obejrzeli film „Pimi z Krainy Tygrysów”, który był nagrodą w internetowym konkursie zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury. To właśnie na Żabce internauci oddali najwięcej głosów w głosowaniu. – Stowarzyszenie Idziemy w Kulturę od dwóch lat organizuje takie głosowanie, w którym oddajemy głos mieszkańcom. W tym roku wygrały Żabce i bardzo się cieszę, bo to społeczność, która w ostatnim czasie bardzo fajnie się zaktywizowała – stwierdziła dyrektor GOK Sylwia Hubica.

O bezpieczeństwo w trakcie imprezy zadbali strażacy z OSP Żabce.

 

materiał: Radio Biper Gmina Międzyrzec Podlaski
zdjęcia: Bartek Sawa Sawicki
film: Bartek Sawa Sawicki

opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama