Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biegiem przez Platerów – zapisz się! (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 8 października 2023
, godz. 00:00
Dwunasta edycja Biegiem przez Platerów – najbardziej jabłkowego biegu w Polsce - odbędzie się 8 października 2023 r. To niezwykłe wydarzenie sportowe przyciąga zarówno profesjonalnych biegaczy, jak i amatorów, którzy pragną przeżyć niezapomniane chwile w malowniczym otoczeniu sadów owocowych.

Jabłko od początku jest motywem przewodnim i symbolem tego wydarzenia. Występuje zarówno w logo imprezy, jak i na gadżetach dla biegaczy, medalach oraz nagrodach. Cała identyfikacja Biegu wiąże się z tym pysznym owocem, który jest dumą regionu. To właśnie dlatego biegacze mogą cieszyć się wyjątkowym atmosferą, odczuwając magię jabłkowego świata.

Trasy Biegiem przez Platerów prowadzą po urokliwym sadowniczym zagłębiu. Uczestnicy mają do wyboru: półmaraton, bieg na 5 km, marsz Nordic Walking na 5 km. Ponadto, dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat organizowane są specjalne biegi na krótkich dystansach. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy gadżet z motywem jabłka oraz medal na mecie, co jest wspaniałym dowodem na to, że wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Po zakończeniu biegu, zapraszamy na ognisko integracyjne z przepyszną strefą jabłka przygotowaną przez Koło Gospodyń Wiejskich. To doskonała okazja do odpoczynku, podzielenia się wrażeniami i delektowania się smakołykami z jabłkiem w roli głównej.

Biegiem przez Platerów to wydarzenie, które zyskało ogromną popularność wśród lokalnej społeczności i nie tylko. Każdego roku przyciąga coraz większą liczbę uczestników, którzy chcą poczuć ducha rywalizacji i jednocześnie cieszyć się niepowtarzalną atmosferą tego wyjątkowego miejsca.

Jeśli chcesz dołączyć do grona uczestników Biegiem przez Platerów, odwiedź naszą stronię i zarejestruj się już dziś! http://bieg.platerow.com.pl/zapisy/

 

tekst i zdjęcia: Sylwia Kacprzak
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama