Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Dzień Dziecka w Styrzyńcu (galeria)

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze dzieci. Relacją z fantastycznego wydarzenia podzieliła się z nami społeczność Szkoły Podstawowej w Styrzyńcu.

W naszej szkole był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, radości i niespodzianek. Świętowaliśmy od samego rana… W słoneczny, czwartkowy poranek wszystkie dzieci z naszej szkoły zebrały się na boisku, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień. Czekaliśmy na naszych gości z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławacinku Starym.

W trakcie spotkania jedną z  atrakcji było oglądanie wozu strażackiego, który wzbudził niesamowite zainteresowanie. Dzieci miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim strażacy dysponują podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Z zaciekawieniem oglądały elementy wyposażenia wozu. Największa atrakcja była jednak na koniec… Panowie strażacy zrobili dzieciom kąpiel w ogromnej ilości pachnącej piany.

Nie był to koniec atrakcji zaplanowanych na ten dzień. Nasi najmłodsi spędzili czas na wesołej zabawie. Były bańki, brokatowe tatuaże, strzelanie z łuku, balony z wodą i wiele, wiele innych. Starsze dzieci zamiast tradycyjnych lekcji, brały udział w zawodach i konkurencjach sportowych. Na koniec czekała na nich pyszna pizza oraz ognisko.

Dzień ten był pełen wrażeń, sportowych emocji i świetnej zabawy. Na szczęście pogoda dopisała, więc spędzenie kilku aktywnych godzin na świeżym powietrzu z dala od szkolnych ławek było dla wszystkich przyjemnością. Wokół budynku szkolnego działo się tego dnia bardzo wiele!

 

materiał, tekst i zdjęcia: Malwina Filipiuk, SP w Styrzyńcu
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama