Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

III Ogólnopolski Turniej w Gimnastyce Artystycznej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 10 czerwca 2023
, godz. 09:00
Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej w Białej Podlaskiej zaprasza na III Ogólnopolski Turniej w Gimnastyce Artystycznej, który odbędzie się 10 czerwca w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej przy ul. Akademickiej 8 A. Radio Biper objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godz. 9:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Podczas jednodniowej imprezy gimnastycznej będzie można podziwiać występy zawodniczek trenujących gimnastykę artystyczną z wielu klubów z całej Polski w układach tanecznych i z przyborami (piłka, maczugi, wstążka, obręcz). Będzie można również obserwować zmagania zawodniczek w kategorii: zbiorówki i duety.

Na zakończenie turnieju zaplanowany jest pokaz performera Michał Shao Szałucho MultiVisual, który specjalizuje się w manipulacji przedmiotami i kinetycznych iluzjach optycznych. Michał jest także twórcą i projektantem własnych rekwizytów wizualnych. Shao to finalista programu Mam Talent oraz laureat II nagrody w międzynarodowym konkursie Cirque Life Contest, organizowanym przez artystów z Cirque du Soleil.

Jest to jedyne tego typu wydarzenie organizowane na Lubelszczyźnie i zostało objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Biała Podlaska.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama