Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Za posiadanie narkotyków odpowiedzą dwaj mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 30-36 lat. W zajmowanym przez nich mieszkaniu policjanci ujawnili 100 porcji dilerskich marihuany. 30-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości tych środków, natomiast starszy z nich zarzuty usłyszał w warunkach recydywy.

W miniony poniedziałek bialscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową uzyskali informację, z której wynikało, że dwaj bialczanie w zajmowanym mieszkaniu posiadają znaczne ilości narkotyków. Gdy weszli pod wskazany adres potwierdziły się przypuszczenia funkcjonariuszy. W saszetce należącej do 30-latka ujawnili słoik a w nim woreczki z suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu wstępnego badania ustalili, że jest to marihuana, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 100 porcji dilerskich tego narkotyku.

W trakcie przeszukania pokoju zajmowanego przez 36-latka, kryminalni również ujawnili słoik z marihuaną. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. 30-latek odpowiadał będzie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Starszy z mężczyzn odpowie za posiadanie narkotyków. Zarzuty usłyszał w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę za podobne przestępstwo. Grozi mu kara do 4,5 roku pozbawienia wolności.

Wobec obydwu mężczyzn prokurator zastosował dozór Policji.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama