Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Zakończony protest przewoźników w Koroszczynie

Zakończył się protest przewoźników, który od 9 maja odbywał się na DK 68 w rejonie drogowego przejścia granicznego w Koroszczynie. Przez cały czas czuwaliśmy nad bezpieczeństwem podróżujących, uczestników zgromadzenia oraz pobliskich mieszkańców. Uczestnicy protestu w piątek opuścili miejsce zgromadzenia. Ruch na granicy został przywrócony. Sytuacja w dalszym ciągu jest przez nas monitorowana.

Zakończył się protest przewoźników, który od 9 maja odbywał się na DK 68 w rejonie drogowego przejścia granicznego w Koroszczynie. Tam odbywa się wjazd pojazdów ciężarowych na terminal.

Przez cały czas na miejscu obecni byli policjanci. Czuwaliśmy nad bezpieczeństwem podróżujących oraz uczestników zgromadzenia oraz pobliskich mieszkańców.

Dbaliśmy o zapewnienie płynności ruchu na drodze głównej oraz drogach lokalnych. Kierujący stosowali się do wydawanych przez nas poleceń.

W związku z zakończeniem protestu jego uczestnicy w piątek (12.05.) opuścili miejsce zgromadzenia. Nie odnotowaliśmy poważnych incydentów. Ruch na granicy został przywrócony. Sytuacja w dalszym ciągu jest przez nas monitorowana.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Anna Kamola komisarz KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama