Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kodeń zaprasza na IV Powiatowy Przegląd Teatrów „W świecie niepełności” (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 26 kwietnia 2023
, godz. 10:00
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu zaprasza do udziału w IV Powiatowym Przeglądzie Teatrów "W świecie niepełności", który zaplanowano na 26 kwietnia o godz. 10:00.

Organizatorem Powiatowego Przeglądu Teatrów „W świecie niepełności” są Środowiskowy Dom Samopomocy, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu oraz Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.

W Przeglądzie Teatrów mogą wziąć udział:
1. Zespoły teatralne oraz grupy teatralno – muzyczne składające się z osób niepełnosprawnych, niesamodzielnych i sprawnych.
2. W przeglądzie mogą prezentować swoją twórczość grupy pochodzące ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, z Warsztatów Terapii Zajęciowych, Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej, Szkół Specjalnych, teatrów osób niepełnosprawnych oraz jednostek pozarządowych zajmujących się osobami niepełnosprawnymi.
3. W przeglądzie mogą być prezentowane przedstawienia w każdej formie teatralnej, muzycznej i tanecznej, które mają na celu propagowanie twórczości artystycznej osób z niepełnosprawnościami z wykorzystaniem innowacyjnych i różnorodnych technik ekspresji.
4. Liczba zespołów teatralnych, które mogą wziąć udział w przeglądzie nie jest ograniczona. O zakwalifikowaniu się zespołów decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większej ilości zespołów tj. powyżej 8 – przegląd zostaje wydłużony o kolejny dzień.

Zgłoszenia chętnych grup należy przesłać do dnia 20 kwietnia drogą elektroniczną na adres kontakt@domkulturywkodniu.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu ul. Rynek 4, 21-509 Kodeń.

Szczegółowy regulamin dostępny tutaj:
Regulamin Przeglądu Teatrów W świecie niepełności
lub na stronie GCKSiT w Kodniu:
IV Powiatowy Przegląd Teatrów „W świecie niepełności” <<==>> LINK

 

materiał: GCKSiT Kodeń
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama