Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wypadek przy Grunwaldzkiej w Białej Podlaskiej. Przyczyna? Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Wczoraj na ul. Grunwaldzkiej w Białej Podlaskiej, 37-latek kierujący Kia potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Teraz ustalamy szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę!

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 10.30 na ulicy Grunwaldzkiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Kia, skręcając w drogę podporządkowaną, potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych 77-letniego bialczanina. Autem kierował 37-letni mieszkaniec miasta. W chwili zdarzenia uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku pieszy z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Wyjaśniamy okoliczności oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Pamiętajmy, że każdy kierowca, który dojeżdża do oznakowanego przejścia dla pieszych, ma obowiązek zachować szczególną ostrożność. Powinien zwolnić i obserwować otoczenie tak, aby nie narazić na niebezpieczeństwo pieszego znajdującego się na tym przejściu albo na nie wchodzącego i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na tym przejściu albo wchodzącemu na to przejście.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama