Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Koroszczyn: Ciało mężczyzny w rzece Czapelka. To prawdopodobnie zaginiony od grudnia mieszkaniec Terespola

Wczoraj podczas prowadzonych poszukiwań mieszkańca Terespola, w rzece Czapelka ujawniliśmy ciało. Ustalamy czy może być to zaginiony pod koniec ubiegłego roku 36-latek. We wczorajszych działaniach wykorzystywany był specjalistyczny pies do wyszukiwania zapachów zwłok ludzkich.

Wczoraj kolejny dzień prowadziliśmy poszukiwania 36-letniego mieszkańca Terespola, który zaginął pod koniec ubiegłego roku. Podczas ostatnich miesięcy poszukiwań wykorzystywaliśmy specjalistyczny sprzęt, którego użycie pozwala na sprawdzenie terenu i dotarcie do miejsc, które byłyby trudno dostępne w trakcie penetracji pieszej przez policjantów i strażaków. We wczorajszych poszukiwaniach wspierali nas strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Małaszewiczach. Wykorzystywany był również, kolejny już raz, pies wyszkolony do wyszukiwania zapachów zwłok ludzkich.

Podczas poszukiwań w rzece Czapelka na wysokości miejscowości Koroszczyn ujawniliśmy ciało. Decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do dalszych badań, w tym badań DNA. Ustalamy czy może być to zaginiony 36-latek.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama