Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Panele edukacyjne w szkole w Leśnej Podlaskiej (galeria)

W środę, 22 marca 2023 r. po raz kolejny odbyły się w naszej szkole panele edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych. Tym razem uczestnikami zajęć byli uczniowie klas VIII ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej i Szkoły Podstawowej w Starych Szpakach ze swoimi nauczycielami oraz uczniowie innych szkół, którzy odwiedzili nas indywidualnie ze swoimi rodzicami.

Nauczyciele zajęć praktycznych przeprowadzili warsztaty prezentujące zagadnienia z weterynarii, gastronomii, mechanizacji rolnictwa, architektury krajobrazu oraz języka angielskiego zawodowego. Młodzież mogła sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, a także zapoznać się ze specyfiką poszczególnych zawodów, skorzystać ze specjalistycznego sprzętu dydaktycznego, porozmawiać z nauczycielami i uczniami naszej szkoły.

Kolejne panele edukacyjne odbędą się 20 kwietnia 2023 r.

materiał: ZSCKR w Leśnej Podlaskiej
tekst: i zdjęcia: Marta Rudowska ZSCKR w Leśnej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama