Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Niezawodny sposób na wybór najlepszej odzieży treningowej dla dzieci!

Masz kłopot z wyborem dobrego stroju treningowego dla swojej pociechy? W tym artykule przedstawimy kilka najważniejszych cech, jakimi powinny wyróżniać się najlepsze dresy piłkarskie dla dzieci. Zachęcamy do przeczytania!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze strojów treningowych do piłki nożnej dla dzieci?

Pierwszym krokiem na drodze wyboru najlepszych adresów piłkarskich jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Dzieci szybko rosną i nie warto kupować stroju na wyrost.

Następnie ważne jest, aby zwrócić uwagę na jakość materiałów, z których wykonany jest strój. Najlepszym materiałem na dresy piłkarskie dla dzieci i ogólnie – odzież sportową jest poliester. To materiał przewiewny i oddychający. Personalizacja dresów piłkarskich jest również bardzo ważna, ponieważ jest jednym z obowiązkowych elementów identyfikacji wizualnej zawodników. Warto zatem zadbać o profesjonalne nadruki na odzieży. Sublimacja i nadruki flex i subli-flex są najchętniej wybieramy metodami personalizacji. Zapewniają trwałość nadruków na sportowej odzieży przez bardzo długi czas.

Zadbaj także o odpowiedni krój kompletów dresowych do ćwiczeń!

Wybór kroju dresów piłkarskich dla dzieci zależy przede wszystkim od preferencji i gustu dziecka oraz od tego, jakie cele chcemy osiągnąć poprzez zakup danego rodzaju dresów. Niemniej w przypadku piłki nożnej zalecany jest wybór spodni z lekko zwężaną nogawką. To gwarancja zachowania pełnego komfortu podczas gry.

Najpopularniejsze modele dresów piłkarskich to dresy typu slim fit oraz regular fit. Dresy slim fit są bardziej przylegające do ciała i zapewniają lepszą swobodę ruchów. Dresy regular fit natomiast są luźniejsze, co sprawia, że są bardziej uniwersalne i mogą być noszone nie tylko do treningów, ale również do codziennego użytku. Takie dresy polecane są np. do treningów koszykówki.

Wybór dzianin

Przy wyborze kroju kompletów dresowych warto również zwrócić uwagę na rodzaj tkaniny, z jakiej wykonane są dresy. Najlepiej wybierać tkaniny przewiewne, które zapewnią komfort termiczny i pozwolą na szybsze odprowadzanie wilgoci z ciała podczas treningu. dobre gatunkowo dzianiny poliestrowe będą najlepszym wyborem.

Ostatecznie, decyzja o wyborze kroju dresów piłkarskich dla dziecka powinna być uzależniona od indywidualnych preferencji dziecka, ale też od wytycznych klubu lub szkółki piłkarskiej, do której uczęszcza na zajęcia.

opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama