Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Lisy. Sołectwo remontuje drogi

W roku obecnym pieniądze z Funduszu w kwocie ponad 12 tys 620 zł przeznaczono na podobne do realizacje cele które prowadzono w roku ubiegłym: utwardzenie dróg gminnych tłuczniem oraz mieszanką żwiru. Lisy to również jedna z najmniejszych miejscowości na terenie gminy i powiatu - obecnie liczy ok. 40 mieszkańców.

To jedna z tych miejscowości w Gminie Biała Podlaska, w których zabudowa rozrzucona jest na dużym obszarze. W większości to zabudowa kolonijna. Tu również Gmina wspólnie z Powiatem Bialskim dokonała w ostatnich latach remontu drogi powiatowej z Wólki Plebańskiej przez Lisy w kierunku na Michałówkę, Janówkę i Młyniec.

Sołectwo swoje środki z Funduszu Sołeckiego skierowało w roku ubiegłym na utwardzenie dróg gminnych tłuczniem i mieszanką żwiru. Część kwoty przeznaczono na wycinkę drzew i zakrzaczeń oraz koszenie trawy przy drogach gminnych.

W roku obecnym pieniądze z Funduszu w kwocie ponad 12 tys 620 zł przeznaczono na podobne do realizacje cele: utwardzenie dróg gminnych tłuczniem oraz mieszanką żwiru. Lisy to również jedna z najmniejszych miejscowości na terenie gminy i powiatu – obecnie liczy ok. 40 mieszkańców.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst, zdjęcia i opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama