Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Prezydent Bronisław Komorowski gościem Dnia Kobiet Powiatu Włodawskiego (film) (galeria)

W dniu 7 marca do Włodawy zawitał prezydent Bronisław Komorowski. Zwiedził miejscowe Muzeum - Zespół Synagogalny, gdzie tego dnia odbył się wernisaż wystawy Powstanie Styczniowe w prasie zagranicznej. Ryciny z Kolekcji Krzysztofa Kura", następnie spotkał się z mieszkańcami powiatu w Okunince. Tam uczestniczył w uroczystości z okazji Dnia Kobiet.

Na spotkanie z okazji Dnia Kobiet do Hotelu Biały Dwór w Okunince zaprosił mieszkanki powiatu włodawskiego starosta Andrzej Romańczuk. – To szczególne święto i z tej okazji chciałbym wam życzyć zadowolenia, szczęścia, dużo miłości, wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim, by Dzień Kobiet trwał w waszym życiu przez 365 dni w roku – mówił starosta.

Tego dnia każda z pań otrzymała różę, a dodatkowym akcentem uroczystości było spotkanie z prezydentem Bronisławem Komorowskim, który przybył z wizytą do Włodawy. – To miła okoliczność, by złożyć paniom życzenia. Życzę, by co najmniej cząstka tych dobrych słów się zrealizowała oraz satysfakcji z tego, że dźwigają panie ogromną odpowiedzialność za życie rodzin i funkcjonowanie społeczności lokalnych – złożył życzenia Bronisław Komorowski, prezydent w latach 2010-2015, marszałek Sejmu VI kadencji.

Kobiecie święto zaszczycili swoją obecnością m.in. wójt gminy Włodawa Dariusz Semeniuk i były poseł na Sejm RP Stanisław Żmijan. Uroczystość poprowadził Bogdan Smoli, przedstawiciel Muzeum – Zespołu Synagogalnego we Włodawie.

Spotkanie uświetnił koncert Janusza Pruniewicza.

 

 

materiał: Radio Biper Powiat Włodawski
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk / Krzysztof Lewczuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama