Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

IX Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych w Sosnówce (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 26 marca 2023
, godz. 14:00
Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Wójt Gminy Sosnówka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce zapraszają do udziału w IX Powiatowym Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych, który odbędzie się 26 marca o godz. 14:00 w Szkole Podstawowej w Sosnówce.

Podczas przeglądu odbędą się konkursy: na palmę i pisankę oraz na stół wielkanocny. Do udziału zaproszone są dzieci, młodzież oraz dorośli. Konkursy stwarzają okazję do prezentacji działalności artystycznej oraz wymiany wiedzy na temat zanikającego zwyczaju własnoręcznego zdobienia pisanek i samodzielnego wykonywania palm wielkanocnych. Konkurs na stół wielkanocny będzie okazją do promowania tradycyjnych potraw i dekoracji wielkanocnych.

Do udziału w towarzyszącym wydarzeniu Przeglądzie Pieśni Wielkopostnej organizatorzy zapraszają również chóry i zespoły. Jak każdego roku w trakcie spotkania odbędzie się prezentacja i sprzedaż kiermaszowa wyrobów o charakterze wielkanocnym.

Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszenia na konkursy, przegląd i kiermasz dostępne są pod nr tel.: (83) 379-30-57, 696-033-448; e-mail: gok_sosnowka@tlen.pl oraz na stronie internetowej GOK w Sosnówce:
IX Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych <<==>> LINK

 

materiał: GOK Sosnówka
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama