Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Remonty w Białej Podlaskiej. Będą wyłączenia z ruchu komunikacyjnego

Na terenie miasta Biała Podlaska będą prowadzone prace remontowe, w związku z czym niektóre elementy infrastruktury drogowej będą wyłączone z ruchu komunikacyjnego.

20 lutego br. (w poniedziałek) rozpocznie się I etap prac w ramach rozbudowy skrzyżowania ulic Łomaskiej i Sportowej w Białej Podlaskiej. Inwestycja obejmuje także budowę oświetlenia, kanalizacji deszczowej, przebudową linii kablowych NN i SN, linii telekomunikacyjnych, wodociągu i kanału ciepłowniczego.

W związku z powyższym z ruchu drogowego zostanie wyłączona ul. Sportowa, a z ruchu pieszych częściowo chodnik na ul. Łomaskiej. Dojście do Szkoły Podstawowej nr 3 od strony ul. Łomaskiej możliwe będzie wyznaczonym tymczasowym ciągiem dla pieszych (zgodnie z załączonym schematem).

Dojazd do szkoły będzie możliwy jedynie od strony ul. Zielonej oraz ul. Koncertowej. Na tym etapie prace potrwają około 3 miesięcy. Postęp prac uzależniony jest od warunków pogodowych.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

 

materiał: UM Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Jedna odpowiedź

  1. Śmiesznie jak ODCIĘTO OD ŚWIATA 4 CZY 5 DOMÓW. OT TAK. Spójrzcie na mape. Zero dojazdu. Szkola, prywatny teren , zamyka bramy , a z drugiej strony wąski pasek dla pieszych do Łomaskiej… Co jeśli trzeba będzie wezwać ambulans ? Żadne auto z tych domów nie wyjedzie. wtf 😄

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama