Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Terespol: Spotkanie dla zainteresowanych budową budynku wielorodzinnego (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 15 lutego 2023
, godz. 16:00
Firma Mark-Bud oraz władze Terespola zapraszają na spotkanie organizacyjne dotyczące budowy budynku mieszkalnego, wielorodzinnego przy ul. Czerwonego Krzyża w Terespolu, które odbędzie się dnia 15 lutego w godz. 16:00-19:00 w sali konferencyjnej Biblioteki Miejskiej przy ul. Wojska Polskiego 132 w Terespolu.

Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum Terespola w sąsiedztwie Urzędu Miasta, pomiędzy ulicami Czerwonego Krzyża i Wojska Polskiego. W pobliżu odrestaurowany park, tereny zielone a także infrastruktura miejska.

Trzykondygnacyjny, kameralny budynek z windą obsługującą kondygnacje mieszkalne i piwnicę z komórkami lokatorskimi. Prosta i elegancka architektura, ogrodzony teren. Mieszkania na parterze z tarasem na gruncie. Ponadstandardowe wykończenie klatek schodowych oraz korytarzy. Atrakcyjne zagospodarowanie terenu z wydzielonym miejscem do grillowania oraz miejscami do wypoczynku. Na terenie inwestycji znajdować się będzie plac zabaw oraz „siłownia pod chmurką”. Położenie budynku sprzyja wycieczkom pieszym i rowerowym, w bliskim sąsiedztwie projektowanego szlaku Green Velo.

Wysokie parametry izolacyjności ścian zewnętrznych, stolarki okiennej oraz panele fotowoltaiczne na dachu w sposób istotny obniżają koszty eksploatacji. Oferujemy 38 mieszkań powierzchni od 38 m2 do 59 m2. Każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską w cenie zakupu. Od momentu zawarcia przedwstępnej umowy notarialnej do czasu realizacji, stała cena zakupu.

Planowane termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2023 roku.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie:
Mieszkania w Terespolu <<==>> LINK

 

materiał, tekst: Firma Mark-Bud
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama