Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Członkowie i sympatycy BPIG bawili się wspólnie na balu karnawałowym (film)

W dniu 4 lutego członkowie i sympatycy Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej bawili się wspólnie podczas balu karnawałowego.

Bal otworzyli krótki przemówieniem prezes Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej Jarosław Łepecki i wiceprezes Magdalena Jaworska-Kucharczuk.

Półtora roku temu rozpoczęliśmy w naszej Izbie bezprecedensowe zmiany. Dokonała się całkowita zmiana pokoleniowa w radzie, przyszli nowi młodzi ludzie. To pozwoliło Izbie otworzyć się na całe biznesowe środowisko bialskie. Dzięki temu nasze spotkania, które organizujemy w nowej siedzibie Izby przy ul. Brzeskiej 1, merytoryczne i towarzyskie, integracyjne, przyciągają wielu uczestników i cieszą się bardzo dużym powodzeniem. W czerwcu ubiegłego roku organizowaliśmy wspólnie z Akademią Bialską pierwszy Bialski Kongres Przedsiębiorczości. Było to od wielu lat najważniejsze wydarzenie gospodarcze na naszym Południowym Podlasiu – przypomniał prezes BPIG Jarosław Łepecki.

Więcej o wspomnianym kongresie:
Bialski Kongres Przedsiębiorczości (film) (galeria) <<==>> LINK

W czerwcu tego roku, jak zapowiedział lider organizacji, BPIG wspólnie z Prezydentem Miasta Biała Podlaska zorganizuje w bialskim amfiteatrze wydarzenie kulturalne pod nazwą „Dzień Przedsiębiorczości”. – Oba te wydarzenia, Kongres i Dzień Przedsiębiorczości, są znakomitą oprawą dla wręczania statuetek Nagrody Biznesowej BPIG, która cieszy się wyjątkowym prestiżem, ponieważ na naszym terenie jest jedyną nagrodą przyznawaną za rzeczywiste sukcesy gospodarcze, a nie za płacenie wpisowego.

Oba wydarzenia będą, według przedstawionych zamierzeń, organizowane każdego roku naprzemiennie, zatem drugi kongres czeka nas dopiero za rok. – Te przedsięwzięcia udało nam się zrealizować dzięki efektowi synergii. Dzięki połączeniu tak zwanej młodości, mądrości i doświadczenia w działaniu – podkreśliła wiceprezes BPIG Magdalena Jaworska-Kucharczuk, przypominając jednocześnie społeczny i bezinteresowny wymiar organizacji.

Spotkanie było okazją do podsumowania działalności BPIG oraz pochwalenia się sukcesami, których w ostatnich latach nie brakuje.

W samym 2022 r. do organizacji dołączyło dwunastu nowych członków, a ambitni jej liderzy liczą na to, że liczba firm w tym roku przekroczy setkę.

Wśród członków i sympatyków BPIG podczas balu karnawałowego nie zabrakło wielu znamienitych gości, wśród nich rzecznik małych i średnich przedsiębiorców Adam Abramowicz, który zachęcał do skorzystania z jego pomocy w sytuacjach związanych m.in. z Urzędem Skarbowym, ZUS-em i innymi służbami. Rzecznik mówił przy okazji o dobrowolnych ZUS-ie dla przedsiębiorców, o którym szerzej w materiale:
Dobrowolny ZUS – Komitet Inicjatywy Ustawodawczej chce pomóc przedsiębiorcom i pobudzić wzrost gospodarczy<<==>> LINK

Rzecznik zachęcił również do udziału w konferencji, która odbędzie się w dniach 6-7 marca w Akademii Bialskiej.
Konferencja: Podatki. Ubezpieczenia. Przedsiębiorczość (zaproszenie) <<==>> LINK

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk / Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama