Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Co to były za ferie! W Łomazach nie wiało nudą

Ferie zimowe to bez wątpienia czas na relaks i dobrą zabawę po ciężkiej pracy przez cały semestr. W czasach, gdy Internet coraz intensywniej opanowuje naszą każdą wolną chwilę, szczególnie ważne jest by zadbać o jakościowe, kreatywne i twórcze działania. W Łomazach nie wiało nudą! Dzieci i młodzież podczas dwutygodniowej laby mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych dla nich przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminną Bibliotekę Publiczną.

W pierwszym tygodniu ferii GOK gościł w swoich murach Studio Teatralne „Krak-Art”, które zaprezentowało przedstawienie pt. „Zimowa Opowieść”. Spektakl cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony najmłodszych widzów i wciągnął wszystkich w wir dobrej zabawy!
Był też czas na e-sport! Turniej FIFA przyciągnął wielu uczestników, którzy rozgrywali między sobą zacięte mecze, przez co droga do zwycięstwa nie była wcale taka prosta. Furorę zrobiły również zajęcia pt. „Na wesoło w Bibliotece”, podczas których w Gminnej Bibliotece Publicznej odbywały się różnorodne gry i zabawy integracyjne.

W drugim tygodniu powiało magią! A wszystko to za sprawą Rafała Mulki z Beskidzkiego Teatru Iluzji, który swoim niesamowitym pokazem sprawił, że widzowie przecierali oczy ze zdumienia! W Gminnej Bibliotece Publicznej odbyły się kreatywne warsztaty rysowania długopisem 3D. Zajęcia okazały się strzałem w 10! Dostarczyły one uczestnikom dużo świetnej zabawy, ale również były dla nich dobrą lekcją cierpliwości i precyzji.

Więcej o zajęciach z długopisem 3D:
Czy wiedzą Państwo, że są cztery Wieże Eiffla? <<==>> LINK

Ponadto, w każdy poniedziałek i wtorek, w “Małym Kinie” GOK odbywały się seanse filmowe. Sala kinowa „pękała w szwach”!
Niezmiernie cieszy fakt, że dzieci i młodzież z Gminy Łomazy tak chętnie uczestniczą w organizowanych dla nich wydarzeniach oraz zajęciach! Wszystkim uczniom życzymy niegasnącego zapału do nauki. Dawajcie z siebie wszystko, ale pamiętajcie również o jakościowym odpoczynku!

materiał, tekst i zdjęcia: GOK Łomazy
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama