Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Konkurs fotograficzny „Obrazy Gminy Międzyrzec Podlaski” (zaproszenie)

Gmina Międzyrzec Podlaski zaprasza swoich mieszkańców do udziału w konkursie fotograficznym "Obrazy Gminy Międzyrzec Podlaski". Najciekawsze prace, których tematem są walory przyrodnicze i krajobrazowe w różnych porach roku, zostaną umieszczone w gminnym kalendarzu na rok 2024.

Aby wziąć udział w konkursie należy przede wszystkim być mieszkańcem gminy i wykonać samodzielnie (regulamin wyklucza prace wspólne) autorskie fotografie prezentujące walory przyrody, flory, fauny, grzybów oraz krajobrazów. Prace należy zgłosić w dniach od 1 lutego do 15 grudnia 2023 r. w formie elektronicznej na adres: konkurs.gminamiedzyrzec@gmail.com z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny Obrazy Gminy Międzyrzec Podlaski”.

Wszystkie nadesłane prace będą opublikowane na stronie internetowej gminy Międzyrzec Podlaski oraz na stronie fanpage’a gminy www.facebook.com/miedzyrzecgmina. Wernisaż wystawy nagrodzonych prac oraz wręczenie nagród odbędzie się w styczniu 2024 roku w miejscowości Wysokie. Zwycięskie fotografie zostaną umieszczone w kalendarzu na rok 2024 oraz na wystawie pokonkursowej. Laureaci otrzymają również upominki promocyjne gminy.

Szczegółowe informacje i regulamin na stronie Urzędu Gminy:
Konkurs fotograficzny <<==>> LINK

 

materiał: UG Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama