Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białej Podlaskiej (film) (galeria)

Mieszkańcy Białej Podlaskiej licznie włączyli się w organizację wydarzeń związanych wspólnym hasłem 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!". W urzędzie miasta już od rana w dniu 29 stycznia można było ofiarować swój datek, nad czym czuwało sześćdziesięciu wolontariuszy, a na terenie miasta z puszkami pojawiło się ich aż 450.

Wolontariuszy wspierali tego dnia prezydent miasta Michał Litwiniuk i doktor Riad Haidar – szef sztabu WOŚP Biała Podlaska.

Pierwszym wydarzeniem w ramach 31 finału WOŚP na terenie miasta był rozegrany w dniu 28 stycznia w ZSZ nr 1 II Turniej WOŚP w piłce siatkowej o puchar prezydenta miasta Michała Litwiniuka.
Galeria zdjęć z tego wydarzenia:
II Turniej WOŚP w piłce siatkowej o puchar prezydenta miasta Michała Litwiniuka <<==>> LINK
O wydarzeniu również na stronie:
II Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej o puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka (galeria) <<==>> LINK

29 stycznia wielki finał rozpoczął natomiast II Piłkarski turniej charytatywny o puchar sztabu WOŚP Riada Haidara i rektora Akademii Bialskiej Jerzego Nitychoruka rozegrany na terenie uczelni. 

Przed południem na rondzie WOŚP w Białej Podlaskiej spotkali się amatorzy dwóch kółek, którzy pod hasłem „Kręcimy z sercem dla WOŚP” przejechali 19-kilometrową trasę w kształcie serca wyznaczoną po miejskich ścieżkach rowerowych.
Galeria zdjęć z tego wydarzenia:
Kręcimy z sercem dla WOŚP <<==>> LINK

Od godziny 17:00 życiem zatętnił Plac Wolności, na którym scenę do czerwoności rozpalali swoimi koncertami i występami Kubson, Kinga Linkiewicz & Tentative, Tomasz Rogal Rogalski, członkowie Studia Piosenki Metro oraz bialscy tancerze. W trakcie wydarzenia odbyły sie liczne licytacje gadżetów WOŚP oraz przedmiotów przekazanych przez mieszkańców i przyjaciół Białej Podlaskiej. Wśród dodatkowych atrakcji m.in. Rowerowy Patrol Pokojowy, Biała Biega, strzelnica, fotobudka, animacje, Disco Panda, rozstrzygnięcia konkursów, pokazy i konsultacje, wystawa skrzatów i szalone morsy.

Działo się!!! A licznik WOŚP z każdą kolejną godziną wskazywał coraz wyższe sumy sięgając kwoty 203.507,74 zł. 

Wydarzenie uwieńczył laserowy pokaz „Światełka do nieba”.

Galeria z tego wydarzenia:
Licytacje, koncerty i światełko do nieba – Biała Podlaska zagrała dla WOŚP <<==>> LINK

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia, film: Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama