Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wielka Orkiestra zagra ponownie w Wisznicach (film)

Wielki tegoroczny finał WOŚP już 29 stycznia. Do udziału w wydarzeniu zaprasza szefowa sztabu w Wisznicach Elżbieta Sokołowska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Oświaty, który wspólnie z Zakładem Ratownictwa Medycznego Akademii Bialskiej przygotował szereg ciekawych

Gmina Wisznice już po raz kolejny przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Już od tygodnia prowadzimy aukcje na Allegro, można wylicytować wiele gadżetów WOŚP oraz przedmiotów przekazanych przez mieszkańców, m.in. granitowy wałek, książki o Wisznicach, płyty Muńka Staszczyka i Lady Pank z autografami przekazane przez wójta gminy Wisznicy Piotra Dragana – przybliża szczegóły szefowa sztabu Elżbieta Sokołowska.

A już 29 stycznia wielki finał, podczas którego zaplanowano bal dla dzieci połączony z zabawami z animatorami, pokaz ratownictwa medycznego przez studentów Zakładu Ratownictwa Medycznego Akademii Bialskiej i warsztaty udzielania pierwszej pomocy, a także karaoke i występy dzieci ze Studia Piosenki GOK.

Więcej o zaplanowanym wydarzeniu:
Finał WOŚP w Wisznicach <<==>> LINK

Czy w tym roku uda się gminie pobić kwotę w wysokości blisko 22 tys. złotych zebraną podczas 30 finału w 2022 roku? O tym przekonamy się już wkrótce. Na ulicach Wisznic i innych gminnych miejscowości pojawi się 26 wolontariuszy z puszkami, nadal też trwają aukcje internetowe. – Spodziewamy się przynajmniej podobnej kwoty. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie. W tym roku w akcję włączył się również Wschodni Bank Spółdzielczy w Chełmie, pracownicy będą nam pomagać liczyć, mamy też osoby, które będą wspomagały wolontariuszy poczęstunkiem i herbatą – wyjaśnia Elżbieta Sokołowska.

Wisznicki sztab znajduje się w Gminnym Ośrodku Kultury i Oświaty.

 

materiał: Radio Biper Gmina Wisznice
zdjęcie: Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama