Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wypadek na Drohickiej i DK2 w Międzyrzecu Podlaskim. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu

Wczoraj po południu kierująca osobowym Kia, wyjeżdżając z ulicy Drohickiej na krajową dwójkę zderzyła się z Oplem. Do wypadku doszło przed godziną 18.00 w Międzyrzecu Podlaskim. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie pasażerki jadącego krajówką samochodu. Kierujące autami były trzeźwe. Ustalamy okoliczności oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło przed godziną 18.00 na skrzyżowaniu ulicy Drohickiej z krajową dwójką. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca samochodem marki Kia, 40-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej Oplem. Za kierownicą drugiej osobówki siedziała 54-letnia bialczanka. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie pasażerki Opla.

W chwili zdarzenia kierujące autami był trzeźwe. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Wyjaśniamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze przypominając, że nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu obok nadmiernej prędkości to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę pojazdu w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogo

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama