Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Ogólnopolskie sukcesy tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska (galeria)

Podczas XIX Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca w dniu 17 grudnia w Kielcach tancerze Dance Academy Studio z Białej Podlaskiej zdobyli łącznie 24 puchary i 76 medali. Przyłączamy się do gratulacji!

W imprezie wzięło udział ponad tysiąc utalentowanych tancerzy z całej Polski. Uczestnicy turnieju mieli możliwość rywalizować w kilku kategoriach tanecznych m.in.: hip hop, jazz, modern, z podziałem na kategorie wiekowe: do 8 lat, 12 lat, do 16 lat, powyżej 17 lat prezentując się solo, w duetach, mini formacjach i formacjach.

Warto wspomnieć, że Dance Academy Studio kolejny raz reprezentowało miasto na prestiżowym turnieju tańca. Łącznie wytańczyli blisko 500 pucharów i medali na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tańca. Ten sezon taneczny jest również tego dowodem. Tylko w tym roku tancerze przygotowali trzy uroczyste gale taneczne oraz wytańczyli prawie 60 cennych pucharów.

Dance Academy Studio to szkoła tańca nowoczesnego, współczesnego i klasycznego dla dzieci i młodzieży działająca przy Bialskim Centrum Kultury. Instruktorem grupy jest Karolina Brodzik-Zaremba.

 

materiał, tekst, zdjęcia: Dance Academy Studio, UM Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama