Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Cicibór Duży: Bialscy Policjanci wzięli udział w „meczu słodkich serc”

Wczoraj w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym odbył się „Mecz słodkich serc”. Impreza organizowana już od wielu lat przez Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej wpisuje się w Ogólnopolską Akcję Charytatywną „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Również w tym roku nie zabrakło na niej drużyny reprezentującej bialską komendę. Funkcjonariusze stanęli na podium zajmując drugie miejsce. Najważniejsza jednak była ofiarność uczestników oraz dobra zabawa.

Mecz słodkich serc” to jeden z elementów społecznej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Na zaproszenie organizatora akcji Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej już po raz kolejny w rywalizacji udział wzięli policjanci z bialskiej jednostki. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn, a wejściówkami dla zawodników i kibiców, były słodycze, które w tym roku trafią do osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych oraz dzieci z rodzin potrzebujących.

Bialscy policjanci i pracownicy komendy jak co roku chętnie włączyli się w tą akcję przygotowując paczki ze słodkościami, które drużyna przekazała podczas rozgrywek. Impreza odbyła się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym, a drużyny rywalizowały ze sobą w meczach piłki siatkowej. Policjanci stanęli na podium zajmując drugie miejsce. Wyprzedziła ich drużyna Klubu Rekreacyjno-Sportowego „TKKF Krzna”-młodzi . Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Oświaty Gminy Biała Podlaska.

Bialscy policjanci prezentowali wysoki poziom gry, choć tym razem sportowy cel rywalizacji stał na drugim miejscu. Najważniejsza była ofiarność uczestników spotkania i dobra zabawa. Organizatorzy podziękowali wszystkim uczestnikom za udział i obdarowali ich ręcznie wykonanymi skrzatami.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama