Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Mikołajkowy dzień na sportowo w ZSE Międzyrzec Podlaski (film) (galeria)

Społeczność Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim powitała Świętego Mikołaja z wielkimi honorami. W dniu 6 grudnia zorganizowano na jego cześć turniej strzelecki, e-rozgrywki w Counter Strike'a oraz mecz piłki siatkowej, a dodatkowo był to czas na wspólną zabawę i dzielenie się prezentami.

Bawimy się dziś od samego rana. Samorząd uczniowski już dwa tygodnie temu zadbał o to, żeby lekcje były skrócone. Rozdajemy dziś dużo nagród i cieszymy się z odwiedzin gości – mówił dyrektor ZSE Robert Matejek.

Wśród wydarzeń, jakie tego dnia miały miejsce w międzyrzeckiej szkole, znalazły się VII Mikołajkowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Bialskiego, w których wzięli udział uczniowie szkół ponadpodstawowych i podstawowych, również klasy mundurowe, np. z Wisznic. Do zawodów przystąpiło kilkanaście drużyn, które rywalizowały w kat. karabin pneumatyczny.

Niekwestionowanym królem strzelców okazał się uczeń Szkoły Podstawowej w Drelowie Sebastian Mikiel, a drużyna z tej samej szkoły w składzie Maciej Podgajny, Filip Golczuk, Sebastian Mikiel i Mikołaj Kościaniuk zajęła pierwsze miejsce w zawodach.


Zwycięzcy zawodów strzeleckich – Szkoła Podstawowa w Drelowie (fot. SP Drelów)

Wiele emocji przyniósł i zawodnikom i kibicom VI Mikołajkowy mecz piłki siatkowej nauczyciele vs uczniowie. Uczniowie rzucili nauczycielom wyzwanie, ale tu niepokonane okazało się grono pedagogiczne.

W klasie komputerowej trwały w tym czasie e-rozgrywki, uczniowie grali w popularną strzelankę – Counter Strike.

Społeczność szkolna przygotowała mikołajkowe dekoracje, które posłużyły jako atrakcyjne tło do wspólnych fotografii. Nie zabrakło podarunków i słodkości. 

 

 

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk / ZSE Międzyrzec Podlaski / SP Drelów
film: Mariusz Maksymiuk / Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama