Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Mikołajkowy Turniej Break Dance vol. 2 (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 3 grudnia 2022
, godz. 12:00
Instruktorzy i tancerze Szkoły Tańca Boogie Town w Białej Podlaskiej oraz dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej Ireneusz Długołęcki zapraszają na Mikołajkowy Turniej Break Dance vol.2, który odbędzie się 3 grudnia o godz. 12:00 w Technikum nr 1 Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. Piłsudskiego 36 w Białej Podlaskiej. Radio Biper objęło wydarzenie patronatem medialnym. Zachęcamy do kibicowania młodym tancerzom.

Mikołajkowy Turniej Break Dance vol.2 to druga edycja wewnętrznego turnieju tanecznego organizowana przez instruktora tańca Grzegorza Żyluka z Szkoły Boogie Town. Turniej jest skierowany wyłącznie do tancerzy Grzegorza Żyluka. Wewnętrzny turniej pozwoli młodym uczestnikom breakingu na swoje pierwsze starcia na prawdziwych zawodach oraz wdrożyć najmłodszych w świat rywalizacji tanecznej.

Obecnie Grzegorz Żyluk szkoli około 70 tancerzy break dance w Białej Podlaskiej i Międzyrzecu Podlaskim. Warto wspomnieć, że od 2020 roku breaking wszedł w szereg dyscyplin olimpijskich i oficjalnie będzie miał swój debiut na igrzyskach w 2024 roku w Paryżu.

Na wszystkich uczestników zawodów czekają nagrody i upominki. – Zapraszamy wszystkich chętnych na kibicowanie najmłodszym tancerzom. Wstęp na publiczność jest za darmo – informują organizatorzy.

 

materiał: Grzegorz Żyluk / Szkoła Tańca Boogie Town
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama