Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Przez trzy miesiące cieszył się odzyskanym prawem jazdy

2500 tysiąca złotych i 15 punktów karnych otrzymał 26-latek, który pędził w terenie zabudowanym z prędkością 135 km/h, przekraczając tę dozwoloną o 85 km. Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem na krajowej dwójce w miejscowości Tłuściec. Mężczyzna, stracił uprawnienia do kierowania na okres 3 miesięcy. Warto podkreślić, że nie cieszył się nimi zbyt długo, gdyż odzyskał je w połowie sierpnia bieżącego roku, w związku z przekroczonym wcześniej limitem punktów.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem na krajowej dwójce w miejscowości Tłuściec. Około godziny 11.00 policjanci bialskiej grupy SPEED zauważyli kierowcę samochodu osobowego marki Dacia, który znacznie przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość. Kierowca jechał 135 km/h przekraczając tę dozwoloną o 85 kilometrów.

Osobówką kierował 26-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego. Funkcjonariusze nałożyli na mężczyznę mandat karny w kwocie 2500 złotych. Podczas wczorajszej podróży konto kierowcy „wzbogaciło się” również o 15 punktów karnych. W związku z popełnionym wykroczeniem kierowca stracił uprawnienia na okres 3 miesięcy. Warto podkreślić, że nie cieszył się nim zbyt długo, odzyskał je bowiem w sierpniu tego roku, w związku z przekroczonym wcześniej limitem punktów.

Apelujemy o zachowanie rozwagi na drodze i bezwzględne stosowanie się do obowiązujących przepisów. Kierowcy, którzy lekceważą zasady poruszania się po drogach publicznych, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami. Przypominamy, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama