Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kiermasz Świąteczny w Janowie Podlaskim (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 18 grudnia 2022
, godz. 08:00
Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim zaprasza wytwórców produktów lokalnych i regionalnych wyrobów rękodzieła ludowego, artystycznego oraz rzemiosła do udziału w "Kiermaszu Świątecznym", który odbędzie się w dniu 18 grudnia w godzinach 8:00-14:00 na Placu Partyzantów.

Uczestnikami kiermaszu mogą być firmy, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, twórcy ludowi i rękodzieła artystycznego oraz kupcy posiadający w swej ofercie wyroby związane z tematyką świąteczną, kulturą ludową i rękodziełem.

Preferowanym asortymentem są artykuły świąteczne, ceramika artystyczna, zabawki, dzbany, wazy, kubki i inne naczynia, stroiki, ozdoby choinkowe, pamiątki, wyroby drewniane, biżuteria. Ponadto produkty i artykuły spożywcze wytwarzane tradycyjnymi metodami, miody oraz wyroby z wosku pszczelego, sery, czy wędliny.

Osoba bądź firma chcąca wystawić swoje produkty, zobowiązana jest do wypełnienia karty zgłoszenia i przesłania jej drogą elektroniczną (gok@janowpodlaski.pl), dostarczenia osobiście wraz z Oświadczeniami RODO w terminie do 14 grudnia 2022 r. do Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim, ul. 1 Maja 13.

Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej organizatora.

 

materiał: GOK Janów Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama