Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Bieg Niepodległości w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 11 listopada 2022
, godz. 13:00
Przed nami duża impreza biegowa organizowana przez Klub Biegacza Biała Biega - Bieg Niepodległości. Wydarzenie odbędzie się 11 listopada w założeniu parkowo-zamkowym Radziwiłłów od godziny 13.00. Oprócz biegu na 6 km i NW na 6 km, zostaną zorganizowane biegi dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: do 10 lat i od 11 do 15 lat. Impreza organizowana jest pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.

Impreza jest dofinansowana w ramach realizacji zadania publicznego „Upowszechnianie sportu w rodzinie oraz w różnych grupach społecznych” ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu SPORT DLA WSZYSTKICH 2022

Bieg Niepodległości zostanie poprzedzony wykładami oraz spotkaniami z dietetykiem, instruktorami NW. Wspólnie z Muzeum Południowego Podlasia przygotowujemy wystawę poświęconą historii walki o niepodległość na naszych terenach. 11 listopada zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Na mecie będą czekać medale oraz dyplomy dla najmłodszych, a w pakietach dla uczestników biegu na 6km i NW znajdą się oprócz przepięknych medali – okolicznościowe koszulki” – mówi prezes KB Biała Biega Aleksandra Hordejuk-Gryczka.

materiał: Klub Biegacza Biała Biega
tekst: Sławek Bańbura Time2Go
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama