Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Poszukiwany listem gończym 58-latek zajmował się zbiorem borówki

Kryminalni z Terespola zatrzymali 58-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie powiatu grójeckiego, gdzie zajmował się zbiorem borówki. Dzięki dobrze przeprowadzonej akcji, zaskoczony widokiem policjantów 58-latek trafił już do Zakładu Karnego. Spędzi tam najbliższe miesiące.

Kryminalni z Terespola, ustalili miejsce pobytu 58-letniego mieszkańca tego miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za przestępstwo niealimentacji. Chcąc uniknąć wymierzonej kary ukrywał się przed organami ścigania od września bieżącego roku.

Funkcjonariusze ustalili, gdzie przebywa 58-latek. W trakcie działań terespolskich policjantów aktywnie wspierali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Wczoraj późnym wieczorem poszukiwany został zatrzymany w miejscu swojego obecnego zamieszkania, na terenie powiatu grójeckiego. Mężczyzna mieszkał w jednym z gospodarstw, gdzie pracował przy zbiorze borówki. Razem z 58-latkiem przebywała jego obecna partnerka. Obydwoje byli bardzo zaskoczeni widokiem policjantów, nie spodziewając się zupełnie ich wizyty.

Dzisiaj mężczyzna trafił do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe miesiące.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama