Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Cinema3D w Białej Podlaskiej zmienia się w Multikino

Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Centrum Handlowym Rywal od 21 października br. będzie funkcjonował pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostaną wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Białej Podlaskiej oraz na jego fasadzie.

24 maja 2019 roku Multikino S.A., należące do Grupy Vue International nabyło sieć kin Cinema3D rozszerzając tym samym działalność na terenie Polski. 21 października br. Cinema3D Biała Podlaska zmienia się na Multikino. Na materiałach oraz dokumentach firmowych, budynku i wnętrzu Centrum Handlowego Rywal i w kinie pojawi się nowe logo. Od tego dnia klienci mogą kupować bilety na seanse przez stronę https://multikino.pl/ oraz aplikację mobilną.

Najnowsze kino działające pod szyldem Multikino w Centrum Handlowym Rywal ma 4 sale, które mieszczą prawie 600 widzów. Kino jest wyposażone w cyfrowe projektory firmy BARCO Dolby3D Digital oraz DepthQ 3D i cyfrowe procesory dźwięku firmy Dolby.

Obecnie w spółce Multikino pod szyldem Multikino i Cinema3D działa 45 kin w 37 miastach z łączną liczbą 323 ekranów. Proces rebrandingu multipleksów Cinema3D, to naturalny krok w rozwoju naszej firmy mający na celu pełną integrację z Multikinem. – mówi Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

Multikino Biała Podlaska oferuje klientom atrakcyjne ceny biletów, które obowiązują przez cały tydzień i są uzależnione od umiejscowienia fotela w sali kinowej. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę – online można je nabyć od 15,90 zł.

Na widzów w kinie czekają zarówno największe premiery światowe, jak i rodzime hity z udziałem uwielbianych polskich aktorów. Obecnie w repertuarze jest między innymi „Johnny” z Dawidem Ogrodnikiem w roli ks. Kaczkowskiego, biografia Patryka Vegi „Niewidzialna wojna”, komedia romantyczna „Miłość na pierwszą stronę” i dramat wojenny „Orzeł. Ostatni patrol”. 21 października na wielkim kinowym ekranie będzie można zobaczyć między innymi Dwayne’a Johnsona, który gra główną rolę w nowej produkcji przygodowej „Black Adam”. To pierwszy w historii wielkoekranowy film fabularny, który prezentuje losy tego tytułowego bohatera wydawnictwa DC. Premierę będzie miała również komedia Andrzeja Saramonowicza „Bejbis” z Martą Żmudą Trzebiatowską i Grzegorzem Małeckim w roli rodziców, którym poukładane życie przewraca się do góry nogami wraz z pojawieniem się świecie drugiego dziecka. 28 października kina opanują horrory. Na wielkim ekranie zrobi się bardzo mrocznie, a to wszystko za sprawą trzech premier: „Halloween Ends”, „Egzorcyzmów siostry Ann” oraz „Gości”. Natomiast na najmłodszych kinomanów czekają animacje: „Tedi i szmaragdowa tablica”, „Guliwer” oraz „Mia i ja. Film”.


materiał: Multikino S.A.
tekst i zdjęcia: Multikino S.A.
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama