Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kto spadnie z Fortuna 1. Liga?

Fortuna 1. Liga w sezonie 2022/ 2023 wydaje się bardzo ciekawa, gdyż o awans do PKO BP Ekstraklasy walczy kilka zespołów, które w przeszłości sięgały po mistrzostwo. Zaplecze najwyższej ligi jest ciekawe, gdyż fani mogą śledzić losy Ruchu Chorzów czy Wisły Kraków, jednak także dół tabeli wygląda bardzo interesująco.

Które drużyny spadną z Fortuna 1. Ligi?
Przed rokiem o awans do PKO BP Ekstraklasy walczyła Odra Opole, kibice wspierający team z województwa opolskiego zwracali zapewne uwagę, że team ten przed laty świetnie sobie radził w najwyższej klasie rozgrywkowej. Należy powiedzieć, że Odra Opole która była trenowana przez Antoniego Piechniczka mogła z powodzeniem stawiać czoło wszystkim zespołom w naszym kraju, gdyż zawodnicy byli świetnie wyszkoleni. Z pewnością dziwi fakt, że drużyna ta po pierwszych kolejkach nowego sezonu dołuje w tabeli. Odra Opole zdołała zapewnić sobie odrobinę spokoju po tym jak ograła Skrę Częstochowa i zawodnicy są przekonani, że do najgorszego nie dojdzie. Pewnym zaskoczeniem może być fakt, że dół ligowej tabeli szoruje Sandecją Nowy Sącz, jest to o tyle nietypowa sytuacja, że drużyna ma w swych szeregach wielu solidnych zawodników, którzy potrafili radzić sobie w PKO BP Ekstraklasie. Należy powiedzieć, że Gruzin Merebaszwili Słowak Piter- Bucko i inni to nie są zawodnicy znikąd. Resovia Rzeszów wydaje się być zespołem, który nieco nie pasuje do tej ligi, z pewnością większość mieszkańców Rzeszowa trzyma jednak kciuki za Stal, która posiada piękną historię, gdyż to tutaj przed laty pracował wicemistrz świata z 1954 r., Nandor Hidegkuti. Górnik Łęczna nie potrafi grać na wyjazdach, trudno jest myśleć o wysokiej pozycji w tabeli, kiedy zdobywa się niewiele punktów w delegacji, zaś własny obiekt nie jest twierdzą nie do zdobycia. Na chwilę obecną, Resovia Rzeszów oraz Sandecja Nowy Sącz wydają się najsłabszymi drużynami w rozgrywkach.

Co zadecyduje o spadku?
Bardzo trudno jest na tak wczesnym etapie rozgrywek wnioskować, kto wejdzie do Ekstraklasy oraz kto spadnie z I Ligi. Kibice wiedzą nadal mało, gdyż rozgrywki są pełne niespodzianek oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy Skry Częstochowy, zespół ten wpadł w dołek i nie wiadomo jak szybko z niego wyjdzie. Drużyny, które umieją być zdecydowane i są w stanie sięgać po 3 pkt. nie powinny się niepokoić, gdyż prędzej czy później to zaowocuje, gorzej z teamami, które albo przegrywają, albo wciąż remisują. Rozgrywki ligowe będą trwały 34 kolejki i z dużą dozą prawdopodobieństwa można zaryzykować tezę, że 34 pkt. na zakończenie rozgrywek nie wystarczą do utrzymania. Najlepiej widać to po Odrze Opole, która choć zanotowała po 11 kolejkach najwięcej, bo aż 7 porażek nie znajduje się w strefie spadkowej, gdyż umiała też triumfować, uczyniła to trzykrotnie. Z pewnością, szkoleniowcy wyciągną jeszcze cenne lekcje i będą w stanie wiele poprawić w grze swoich drużyn, w wyniku czego fani ligowej piłki będą jeszcze świadkami wielu sportowych emocji.

Interesujesz się sportem? Sprawdź zakłady bukmacherskie online. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018


tekst i zdjęcia:  Zakłady bukmacherskie
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama