Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wyłudzenie pożyczki. Oszustwo internetowe. Kradzież z busa

Biała Podlaska: 31 letni mieszkaniec miasta wyłudził pożyczkę podając nie prawdę w oświadczeniu o zatrudnieniu i dochodach. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu piły spalinowej za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego. // Biała Podlaska: Z otwartego busa Mercedes skradziono laptopa i gotówkę.

09.05.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska realizując informacje własne ustalili, że 31-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej wyłudził pożyczkę gotówkowa w instytucji finansowej podając stwierdzające nie prawdę oświadczenia o swoim zatrudnieniu i osiąganych dochodach w jednej z bialskich firm i nie podejmując spłaty swojego zobowiązania finansowego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.09.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca podający się za mieszkankę Warszawy za pośrednictwem internetowego serwisu ogłoszeniowego doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem oferując do sprzedaży piłę spalinową, a po otrzymaniu zapłaty zerwał kontakt z kupującą, nie wysyłając zakupionego towaru, ani nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.09.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca z niezamkniętego busa marki Mercedes dokonał kradzieży laptopa wraz z ładowarką oraz gotówkę na szkodę obywatela Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.09.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Na terenie Białej Podlaskiej nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę innych osób, z niezabezpieczonego samochodu m-ki Mercedes, zabrał w celu przywłaszczenia pieniądze na szkodę właściciela pojazdu obywatela Białorusi oraz pasażera również obywatela Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama