Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków

Tymczasowy areszt zastosował bialski sąd wobec dwóch mieszkańców miasta w wieku 18-19 lat, który podejrzani są zarówno o posiadanie jak też udzielanie narkotyków. Wobec trzeciego z zatrzymanych 24-latka zastosowany został dozór Policji. Funkcjonariusze ujawnili narkotyki zarówno przy mężczyznach jak też w miejscu zamieszkania jednego z nich. Zabezpieczone środki, wystarczyłyby do sporządzenia ponad 7400 porcji dealerskich. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy.

Przed weekendem bialscy kryminalni uzyskali informację, z której wynikało, że 18-letni mieszkaniec miasta w miejscu swojego zamieszkania wspólnie z innymi osobami może posiadać znaczną ilość narkotyków. W czwartek policjanci weszli do wytypowanego mieszkania. Ujawnili tam słoiki i woreczki z suszem, woreczki ze zbryloną brunatną oraz krystaliczną substancją, a także papierowe skręty z suszem. Policjanci ujawnili też narkotyki przy 18-latku jak też obecnych na miejscu 19 i 24-letnim mieszkańcu miasta.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ujawnili zbryloną substancję również poza mieszkaniem 18-latka.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że zabezpieczone środki to amfetamina, mefedron, haszysz oraz marihuana. Wystarczyłyby one do sporządzenia ponad 7400 porcji tych narkotyków.

W weekend wobec 18 i 19- latka bialski sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Starszy z mężczyzn podejrzany jest o posiadanie oraz udzielanie narkotyków, 18-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielanie. Wobec trzeciego z nich 24-latka prokurator zastosował dozór Policji.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama