Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Pokaz mocy! na budowie zachodniej ścieżki rowerowej! (galeria)

Tego można było oczekiwać. Tre-Drom Biała Podlaska po wkroczeniu na plac budowy ścieżki pieszo-rowerowej – etap I – od ul. Żurawiej na zachód wraz z robotami towarzyszącymi - dodatkowo po przejęciu ścieżki po poprzednim wykonawcy który zszedł z placu budowy - Tre-Drom pokazał moc! Wystarczyło 2 tygodnie aby dogonić harmonogram prac po kilku miesiącach opóźnienia. Zapraszamy na fotorelację ze ścieżki z dziś! Tak to już wygląda!

Ścieżka wzdłuż rzeki Krzna jest realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej VII Ochrona dziedzictwa kulturowego i naturalnego, Działania 7.3 Turystyka przyrodnicza, współfinansowanego ze środków europejskich.

Urząd Miasta Biała Podlaska ponownie – po rezygnacji z wykonywania prac poprzednika Tre-Dromu – ogłosił przetarg który rozstrzygnięty został na przełomie lipca i sierpnia. Podpisanie umowy pomiędzy Prezydentem Michałem Litwiniukiem a prezesem Tre-Drom Biała Podlaska Wiesławem Harasimiukiem miało miejsce 9 sierpnia 2022r.

Wystarczyło bialskiej firmie 20 dni aby pokazać moc i siłę swoich ekip. Rowerzyści! Ścieżka totalnie zmieniła swoje oblicze – prace zakończą się znacznie szybciej niż planowano. Jednak do finiszu pozostało jeszcze kilka elementów, w tym nowy parking dla samochodów osobowych przy Drodze Wojskowej, mała architektura, elementy edukacyjne i krajoznawcze.

Pisaliśmy już o budowie zachodniej ścieżki:
Biała Podlaska: Tre-Drom dokończy budowę zachodniej ścieżki rowerowej (galeria) <<==>> LINK

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama