Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Międzyrzec: Miasto wyłoniło wykonawcę hali sportowo-widowiskowej

Miasto Międzyrzec Podlaski rozstrzygnęło przetarg na budowę hali sportowo-widowiskowej, na którą wcześniej pozyskało dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład w ramach Programu Inwestycji Strategicznych. Zadania podejmie się Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TEKSAM Łukasz Daniluk z Białej Podlaskiej, które złożyło najkorzystniejszą ofertę cenową.

Do projektu „Budowa hali sportowo-widowiskowej w Międzyrzecu Podlaskim” miasto pozyskało dofinansowanie w wysokości 6.000.000 zł.

Więcej o dofinansowaniu:
Międzyrzec: Środki Polskiego Ładu na halę sportowo-widowiskową oraz ulicę Brzeską <<==>> LINK

W ramach projektu przy Zespole Placówek Oświatowych powstanie hala sportowo – widowiskowa połączona korytarzem z budynkiem ZPO nr 1. Zaplanowano budynek parterowy, częściowo piętrowy o pow. zabudowy 2675,85 m2 i użytkowej – 2849,12 m2.

W hali znajdzie się pełnowymiarowe boisko do piłki siatkowej, ręcznej i koszykówki o wymiarach 40×20 m ze strefą obejść o szer. 2.0 m. Pojawią się trybuny z dostępem do parteru oraz na balkonie dla 477 widzów, siłownia, pomieszczenie dla trenerów, sala fitness i do gry w tenisa stołowego. Budowa obejmie pełne zaplecze sanitarne oraz szatnie. Przed budynkiem powstanie także parking.

W zakończonej już procedurze przetargowej wzięło udział pięciu oferentów, których oferty cenowe na wykonanie zadania wahały się od 17. 404.969,49 zł do 19.499.670,39 zł. 17 sierpnia wybrano najkorzystniejszą ofertę Przedsiębiorstwa Wielobranżowego TEKSAM Łukasz Daniluk z Białej Podlaskiej, która, choć najniższa, znacznie przewyższa zakładane wcześniej na realizację projektu 12 mln złotych.

Obecnie trwa przetarg na wykonanie usługi pełnienia obowiązków Inspektora Nadzoru Inwestorskiego.

 

materiał: UM Miasto Międzyrzec Podlaski, BIP
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama