Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Pożary! Firmy Elmar w Białej Podlaskiej i gospodarstwa rolnego w Rudnikach

Styrzyniec: 30 latka nietrzeźwa za kierownicą samochodu. // Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z domu jednorodzinnego. // Biała Podlaska: Przyczyny i skutki pożaru obiektów firmy Elmar przy Drodze Wojskowej. // Rudniki: Spłonęły budynki gospodarcze i spichlerz wraz ze 120 belami słomy // Wygoda: Z niezabezpieczonych namiotów skradziono telewizor, laptop i trzy mikrofony. // Janów Podlaski: Wypadek. Potrącenie rowerzysty. // Biała Podlaska: Uszkodzenie elewacji i płytek podłogowych domu. Wandal rzucał kamieniami. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie zgubionego telefonu. // Terespol: Oszustwo internetowe na szkodę obywatela Białorusi. // Biała Podlaska: Kradzież tablicy rejestracyjnej samochodu. // Klukowszczyzna: Kradzież 6. baniek z olejem napędowym - każda po 20 litrów.

14.08.2022r. STYRZYNIEC, ul. Spacerowa 
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali 30-letnią mieszkankę gm. Biała Podlaska, która kierowała samochodem osobowym marki Ford, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.08.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w ten sposób, że wykorzystując nieobecność domowników podważył ramę w skrzydle drzwi balkonowych, a następnie dostał się do środka, gdzie dokonał zaboru pieniędzy oraz złotej biżuterii na szkodę mieszkańca miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

13.08.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
W budynku produkcyjno-magazynowym doszło do pożaru, w wyniku którego spaleniu i zadymieniu uległo I piętro wraz z elewacją i poddaszem, ponadto nadpaleniu uległa część środkowa konstrukcji dachu i okopceniu uległy ściany wraz z wyposażeniem pomieszczeń biurowych, socjalnych i produkcyjnych. Na skutek pożaru zniszczeniu uległ agregat chłodniczy i towar na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. W budynku nie było żadnych osób. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.08.2022r. RUDNIKI,
Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn doszło do nieumyślnego zaprószenia ognia, w wyniku czego całkowitemu spaleniu uległy budynki gospodarcze w postaci drewnianej stodoły oraz bezpośrednio przylegający spichlerz, stanowiące własność mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski wraz ze składowanymi wewnątrz stodoły belami słomy w ilości 120 sztuk stanowiącymi własność mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski. Czynności w trybie art. 308 kpk wykonał KP Międzyrzec Podlaski.

14.08.2022r. WYGODA, 
Nieznany sprawca wszedł do niezabezpieczonego technicznie namiotu i dokonał zaboru w celu przywłaszczenia telewizora oraz laptopa, po czym udał się do kolejnego niezabezpieczonego technicznie namiotu, z którego dokonał zaboru trzech mikrofonów, powodując straty na szkodę mieszkańca gm. Radzyń Podlaski. Miejsce nie objęte monitoringiem.

15.08.2022r. KOLONIA JANÓW PODLASKI
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 15.08.2022 roku około godziny 13.40 w Kolonii Janów Podlaski. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford, 34-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska- trzeźwy, jadąc drogą DW698 potrącił jadącego rowerem w tym samym kierunku 37-letniego mieszkańca Janowa Podlaskiego- trzeźwy, który wykonał bez sygnalizacji manewr skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia kierujący rowerem doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

06.08.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia elewacji domu oraz dwóch płytek podłogowych poprzez rzucanie w nie kamieniami w wyniku czego powstały straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.08.2022r. BIAŁA PODLASKA, plac Wolności 
Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia zagubionego telefonu komórkowego na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.07.2022r. TERESPOL,
Nieznany sprawca na portalu aukcyjnym doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem obywatela Białorusi, który płacąc za wystawiony do sprzedaży telefon komórkowy nie otrzymał zakupionego telefonu jak również zwrotu wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

13.08.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży 1 szt. tablicy rej. z sam. Opel na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postepowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.08.2022r. KLUKOWSZCZYZNA,
Nieznany sprawca wszedł na teren częściowo ogrodzonej posesji i dokonał zaboru w celu przywłaszczenia 6 baniek o pojemności 20 litrów wypełnionych olejem napędowym na szkodę mieszkańca gm. Leśna Podlaska. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama