Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Gospodarstwo „Zielony Zakątek” z Sitnika zaprasza do zakupu ekologicznych warzyw z dostawą do domu

Gospodarstwo ekologiczne "Zielony Zakątek" z Sitnika zaprasza do zakupu świeżych, młodych warzyw z własnej uprawy, którą cechuje brak stosowania agresywnej chemii i nawozów. Co ważne, zakupu można dokonać bez wychodzenia z domu, a warzywa zostaną dostarczone bezpośrednio do klienta.

Warzywa z „Zielonego Zakątka” w Sitniku cechuje super jakość w przystępnej cenie, a klient otrzymuje je świeżo zerwane z pola bezpośrednio pod drzwi własnego domu, bez dodatkowych pośredników. – Warzywa uprawiane w naszym gospodarstwie przeznaczone są dla lokalnej społeczności, by mieszkańcy regionu mieli możliwość zakupu zdrowych, świeżych roślin – podkreślają właściciele gospodarstwa.

Dostawa realizowana jest co tydzień w piątek w godzinach popołudniowo-wieczornych oraz sobotę już od godzin przedpołudniowych do samego wieczora na terenie miejscowości:
– miasto Biała Podlaska
– Rakowiska
– os. Relaks
– Styrzyniec
– Sławacinek Stary i Nowy
– Porosiuki

Dodatkowo, w zależności od ilości zamówień, możliwa jest dostawa do miejscowości: Sielczyk, Grabanów, Cicibór, Roskosz, Hola i innych okolicznych.

Zamówienia można składać poprzez:
– komentarz pod postem w mediach społecznościowych – FB https://www.facebook.com/zielony.zakatek.sitnik
– messengera
– whatsappa
– sms na numer tel. 509 982 168

Warto również zajrzeć na stronę internetową „Zielonego Zakątka” – https://zielony1zakatek.blogspot.com

Będzie nam miło, jeśli wesprzesz nas i udostępnisz informację o nas rodzinie, znajomym i sąsiadom, zwłaszcza tym, którzy nie posiadają Fb i dostępu do internetu. Dzięki Twojej pomocy i rekomendacji będziemy mogli trwać przy idei zdrowej i taniej żywności prosto z ogrodu, dowożonej pod drzwi Waszego domu – zachęcają gospodarze.

 

materiał: Gospodarstwo ekologiczne „Zielony Zakątek” z Sitnika
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

7 odpowiedzi

  1. Warzywa świetnej jakości, Państwo prowadzący gospodarstwo przemili, kontaktowi, świetna alternatywa dla tradycyjnych marketowych zakupów:)

  2. Wspaniali ludzie, którzy wkładają serce w to, co robią i czuć to w przepysznych warzywach przywiezionych prosto do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama