Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Miała być kolizja, skończyło się zarzutami..

Bialscy policjanci zostali wezwani do kolizji drogowej z udziałem cyklisty i kierowcy osobówki. Obydwaj nie mogli dojść do porozumienia zganiając winę na drugiego. Jak ustalili mundurowi, do zderzenia pojazdów nie doszło. Dodatkowo cyklista był poszukiwany i kierował pod wpływem narkotyków.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21.00 na ulicy Grunwaldzkiej w Białej Podlaskiej. Z relacji zgłaszającego wynikało, że doszło tam do kolizji samochodu osobowego z rowerzystą. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że do kontaktu pojazdów nie doszło, jednak uczestnicy zdarzenia nie potrafią dojść do porozumienia.

Kierujący autem 64-latek twierdził, że mężczyzna jadący jednośladem wjechał na przejazd rowerowy, gdy on już tam był, niemalże doprowadzając do zderzenia. Natomiast kierowca jednośladu oświadczył, że to druga strona nie ustąpiła mu pierwszeństwa. I choć nie doszło do zderzenia pojazdów i na szczęście nikt nie doznał obrażeń ciała obydwie strony nie potrafiły same zakończyć sporu wzywając na miejsce mundurowych.

Efekt interwencji był zgoła inny od oczekiwań kierowcy jednośladu. 49-letni bialczanin został zatrzymany. Okazało się bowiem, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, a w plecaku ma woreczek z suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu wstępnego badania mundurowi potwierdzili, że jest to marihuana. Mężczyzna podejrzany jest również o kierowanie pod jej wpływem.

Teraz o dalszym losie 49-latka zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama