Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Oszust podawał się za pracownika banku

Biała Podlaska: Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania mieniem podczas transakcji sprzedaży bluzki. // Kolonia Ossówka: Oszustwo na "pracownika banku". Nieznany sprawca nakłonił mieszkankę do zainstalowania aplikacji do zdalnej obsługi urządzenia. // Zalesie: 45 letni kierowca z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Łomazy: 24 latka za kierownicą pomimo sądowego orzeczenia o zakazie prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas transakcji zakupu obuwia.

26.07.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania mieniem na portalu ogłoszeniowym poprzez przesłanie linku na pocztę email dotycząca pobrania środków za sprzedaną przez pokrzywdzoną bluzkę, po wejściu w link została przekierowana na stronę gdzie zalogowała się do swojego banku, po czym z jej konta został wykonany przelew na kwotę 830 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.07.2022r. KOLONIA OSSÓWKA
Nieznany sprawca celem pozyskania korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę gm. Leśna Podl. do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że sprawca podając się za pracownika Banku nakłonił pokrzywdzoną do zainstalowania aplikacji do zdalnej obsługi urządzenia na swoim telefonie twierdząc, że padła ofiarą oszustwa. Po czym przy użyciu zainstalowanej aplikacji zdalnego pulpitu sprawca, dokonał trzykrotnego przelewu z konta bakowego pokrzywdzonej na łączna kwotę niemal 3 tysięcy złotych.

26.07.2022r. ZALESIE, ul. Podleśna
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali 45-letniego mieszkańca Łukowa, który kierował samochodem osobowym marki Toyota pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

ŁOMAZY, (WOJ. LUBELSKIE) ul. Wisznicka
F-sze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 24-letnią mieszkankę gm. Łomazy, która kierowała pojazdem marki Fiat pomimo wydanej decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdem mechanicznym. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

31.05.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Mieszkaniec Białej Podlaskiej złożył zawiadomienie o doprowadzeniu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 159,90 złotych w ten sposób, że wymieniony dokonał zamówienia butów, za które zapłacił blikiem wskazaną kwotę, lecz do dnia dzisiejszego nie otrzymał zamówienia lub zwrotu poniesionych wydatków. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama