Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Radny Sebastianiuk złożył rezygnację z funkcji członka Zarządu Powiatu Bialskiego

Podczas XLIX sesji Rady Powiatu Bialskiego radni przyjęli rezygnację Radosława Sebastianiuka. - Kolego radny, zawsze jest dla ciebie miejsce w zarządzie - podkreślił przewodniczący rady Mariusz Kiczyński dziękując radnemu za jego czteroletnią pracę na rzecz powiatu.

Radny Radosław Sebastianiuk złożył rezygnację ze stanowiska członka Zarządu Rady Powiatu Bialskiego. Głosowanie nad przyjęciem rezygnacji miało miejsce podczas XLIX sesji Rady Powiatu Bialskiego w dniu 21 lipca. – Bardzo mi smutno z tego powodu, ale domyślam się, że sprawy ważniejsze przejmują górę. Najchętniej głosowałbym przeciw, dlatego że kolega jest bardzo zaangażowany i sumienny. Dziękuję bardzo, myślę że jest zawsze dla ciebie miejsce w zarządzie – podziękował za sprawowaną czteroletnią funkcję przewodniczący Mariusz Kiczyński.

Z ważnych przyczyn osobistych i planowanych nowych obowiązków zawodowych nie będę mógł kontynuować zaszczytnej funkcji członka zarządu. Składam podziękowania za czteroletnią pracę. Zarząd to serce powiatu. Ta praca była dla mnie wielkim zobowiązaniem, ale też wielkim zaszczytem – mówił radny Radosław Sebastianiuk.

 

materiał: XLIX sesja Rady Powiatu Bialskiego w dniu 21 lipca 2022 r.
zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama