Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wypadki w Zakalinkach i Utrówce: Jeden wyprzedzał „na trzeciego”, drugi wyganiał z samochodu owady…

Wczoraj na terenie powiatu bialskiego doszło do dwóch wypadków drogowych. W miejscowości Zakalinki kierujący volvo 74-latek w trakcie wyprzedzania zderzył się z jadącym z przeciwka autem, natomiast w miejscowości Utrówka 73-letni kierowca opla prawdopodobnie wyganiając z auta owady stracił panowanie nad samochodem. W wyniku zdarzeń do szpitala trafiły dwie osoby. Apelujemy o rozwagę!

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj po godzinie 7.30 w miejscowości Zakalinki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Volvo, 74-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej w trakcie wyprzedzania „na trzeciego” zderzył się z jadącym z przeciwka volkswagenem. Za kierownicą drugiego samochodu siedział 22-letni mieszkaniec gminy Sarnaki. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Przed godziną 14.00 w miejscowości Utrówka doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Tu kierujący oplem 73-letni mieszkaniec gminy Drelów, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas i do przydrożnego rowu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w chwili zdarzenia wyganiał z auta owady. 73-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Ustalamy okoliczności tych wypadków oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Wyjaśniamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze przypominając, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, ze kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama