Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Seria włamań i kradzieży. Sprawcy wykorzystują niezabezpieczone wejścia do domów i mieszkań

Biała Podlaska: Włamanie do domu. Kradzież. // Biała Podlaska: Kradzieże katalizatorów z dwóch Audi. // Biała Podlaska: Kieszonkowiec. Kradzież portfela w sklepie. // Biała Podlaska: Kradzież z mieszkania w bloku. Skradziono plecak z pieniędzmi i dokumentami. // Biała Podlaska: Niezamknięty budynek. Złodziej skradł pieniądze, dokumenty i telefon. // Piszczac: 44 letni nietrzeźwy kierowca. // Zalesie: 36 letni nietrzeźwy kierowca.

18.07.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca poprzez siłowe wepchnięcie drewnianych drzwi tarasowych dostał się do wnętrza domu, gdzie po przeszukaniu pokoju skradł gotówkę, dokumenty oraz powerbank. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.07.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznana osoba dokonała kradzieży katalizatora z samochodu marki Audi na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.07.2022r. BIAŁA PODLASKA,
N/n sprawca dokonał kradzieży katalizatora z zaparkowanego na niestrzeżonym parkingu samochodu osobowego marki Audi A4, poprzez wycięcie go z układu wydechowego, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.07.2022r. BIAŁA PODLASKA,
N/n sprawca, prawdopodobnie w sklepie, z tylnej kieszeni spodni pokrzywdzonego dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej . Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.07.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca po otwarciu nie zabezpieczonych drzwi do mieszkania w bloku wielorodzinnym dokonał kradzieży plecaka znajdującego się przy drzwiach wejściowych do mieszkania z zawartością: pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Miejsce nie jest objęte monitoringiem. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.07.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca po wejściu do niezamkniętego budynku mieszkalnego dokonał kradzieży pieniędzy oraz dokumentów i telefonu komórkowego na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.06.2022r. PISZCZAC TRZECI, 
Funkcjonariusze ZPI KP Terespol zatrzymali 44 -letniego mieszkańca gm. Kodeń, który kierował samochodem osobowym marki Skoda, będąc w stanie nietrzeźwości: 0.82 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

18.06.2022r. ZALESIE,
Funkcjonariusze ZPI KP Terespol zatrzymali 36-letniego mieszkańca gm. Zalesie, który kierował samochodem osobowym marki VW Passat, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,54 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama